מסעות ברחבי העולם עם דניאל קרן

המסעות עם דניאל הינם חוויות של פעם בחיים, מסעות בהם המפגש עם טבע פראי הוא עוצמתי ומטלטל חושים. אלו הם מסעות פיזיים אבל גם מסעות רוחניים בהם המטיילים מגלים מקומות חדשים לא רק בעולם החיצוני אלא גם בעולמם הפנימי.

אודות דניאל קרן

דניאל קרן הוא אחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם.
מטפס הרים וצוקים, רץ אולטרה-מרתון, מורה לקרטה בעל חגורה שחורה דאן 5 ומייסד ``מועדון רצי תל-אביב``. דניאל משלב את ניסיונו הרב באתגרים פיזיים עם יכולתו לגלות כל פעם מחדש את גבולות כוחות הרוח והנפש.
דניאל טיפס לפסגות ההרים הגבוהים בעולם כולל לפסגת האוורסט, אקונקגואה, אלברוס, מטרהורן, שישפנגמה, צ'ו-אויו, קילימנג'רו, אלפמאיו, והמון בלאן. דניאל הוא אחד מחוקרי הקוטב המעטים בעולם שצעד ברגל לקוטב הצפוני, חצה את כיפת הקרח של גרינלנד, ועשה מסעות אתגריים בחוג הקוטב הצפוני באירופה וגם באלסקה.

דניאל רץ אולטרה-מרתון באנטרקטיקה, במדבר הסהרה ובהרי האטלס, התחרה בטריאתלון איש ברזל וטיפס על צוקים בכל רחבי העולם. בין היתר טיפס על צוקים בסין, בוייטנאם, בואדי ראם שבירדן, באלפים הצרפתיים ואף טיפס על אל-קפיטן, צוק הגרניט הגדול בעולם. דניאל אימן אלפי ספורטאים במשך יותר משני עשורים שבהם עסק בריצה, באמנויות לחימה ובספורט אקסטרים. דניאל זכה באליפויות ישראל בריצה בקטגוריות גיל במרחקים מ-10 קילומטר ועד לאולטרה-מרתון.

דניאל הוא כלכלן, רואה חשבון ובעל תואר שני בחקר המקרא, מנהל עסקים ופילוסופיה. הוא מחברו של רב-המכר ``ספר הריצה השלם`` ושל הספר ``מסעות דניאל``. הרפתקאותיו תועדו בעשרה סרטים דוקומנטאריים ובעשרות כתבות טלוויזיונית בארץ ובעולם. כמרצה מבוקש הוא מרבה להופיע בפני ארגונים בארץ ובעולם. http://danielkeren.com

אודות מסעות דניאל קרן

המסעות עם דניאל קרן הינם חוויות של פעם בחיים. חוויות בהם ישנו איזון עדין בין טבע תרבות ואתגר. חוויות אישיות של מסע לחלקי כדור הארץ הנידחים ביותר והיפים ביותר, מסעות בהם המפגש עם טבע פראי הוא עוצמתי ומטלטל חושים. אלו הם מסעות פיזיים אבל גם מסעות רוחניים בהם המטיילים מגלים מקומות חדשים לא רק בעולם החיצוני אלא גם בעולמם הפנימי.

המסעות עם דניאל יכולים להיות בדרגות קושי שונות, החל ממסעות שאינן מצריכים כושר גופני מיוחד, אינם מצריכים הכשרה מיוחדת והתנאים שלהם מפנקים ונוחים ועד למסעות הדורשים הכנה והכשרה ארוכים ובמהלכם צריך להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים ועם מאמץ פיזי גדול. המסעות אינם סטנדרטים אלא מותאמים באופן פרטני בהתאם לאופי הקבוצה, ליכולת הקבוצה ובהתאם למטרות המסע.

במסעות אלו דניאל חולק לא רק את ניסיונו כאחד מספורטאי האקסטרים המובילים בעולם אלא גם את עושר ידיעותיו בתרבות האזור, החל מבודהיזם בטיולים למזרח הרחוק, פילוסופיה יוונית בטיולים ליוון, פילוסופיה יהודית וחקר המקרא בטיולים אחרים ברחבי העולם.

מדוע לבחור במסעות דניאל קרן

מסעות דניאל קרן היא חברת בוטיק המתמחה במסעות ייחודיים. משמעות הדבר הוא שבמסגרת מסעות דניאל קרן יוצאות לחו``ל מספר מועט של קבוצות בשנה וכל טיול מוגבל למספר מצומצם של אנשים.

באופן הזה כל מסע זוכה לתשומת לב מלאה. כל אספקט של המסע נבדק ונבחר בקפידה, החל ממקומות הלינה, דרך הצוות המקומי, התפריט ומסלול הטיול. אלו אינם מסעות שגרתיים ולפיכך המסע מתחיל הרבה שבועות לפני היציאה מהארץ. דניאל, באופן אישי, בתהליך הנמשך מספר שבועות נפגש עם חברי הקבוצה ומכין אותם לקראת היציאה לדרך. מפגשי ההכנה כוללים ייעוץ בנושא ציוד, הכוונה בנושא של הכנה פיזיולוגית ותוכנית אימונים, אימונים משותפים בהם ניתנת הזדמנות לעשות מעין חזרה גנרלית לקראת היציאה לדרך, וכמובן הדרכה ולימוד של כל האספקטים הקשורים בנסיעה.

במהלך המסע, דניאל, אחד מספורטאי האקסטרים המובילים בעולם, ביחד עם צוות מקומי הנבחר בקפידה ואשר נשמר כצוות הקבוע שמשרת את מסעות דניאל, פועלים ללא ליאות על מנת שהחוויה תהיה חוויה יוצאת דופן, מוצלחת, מהנה ומעל לכל בטוחה.

מאות אנשים כבר יצאו למסעות הללו, שהיו ללא ספק נקודת שיא בחייהם, חוויה מעצימה שלא תישכח לעולם. אותם אנשים מהווים את בסיס הלקוחות החוזרים, המוסיפים מידי שנה עוד פסגה ועוד חוויה עוצמתית למהלך חייהם.

מסעות דניאל קרן לחברות וארגונים

ארגונים רבים מחפשים את המסעות המיוחדים, יוצאי הדופן, כאלה שלא רק יהיו אטרקטיביים עבור העובדים אלא גם יעניקו להם ערך מוסף וחוויה מלמדת ומעשירה. המסעות הללו הם חוויות של פעם בחיים. הם יכולים להיות בדרגות קושי שונות, החל ממסעות שאינם מצריכים כושר גופני מיוחד, אינם מצריכים הכשרה מיוחדת והתנאים שלהם מפנקים ונוחים ועד למסעות שיש בהם אלמנט הרפתקני ובמהלכם צריך להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים ועם מאמץ פיזי מאתגר. יחד עם זאת, המסעות הללו כן מתאימים לקבוצת עובדים מצטיינים או לקבוצת מנהלים שאינם בעלי כושר גופני יוצא דופן או יכולות גופניות גבוהות.

כך לדוגמא המסע של חברת Intel לספרד ששילב ביקור במדריד, טולדו וגרנדה אבל גם טיפוס על ההר הגבוה ביותר בחצי האי האיברי או המסע של חברת DELL להרי ההימלאיה ששילב ביקור בקטמנדו, טרק להרי ההימלאיה וסיור במסוק באזור האוורסט.

המסעות אינם סטנדרטים אלא מותאמים ותפורים באופן פרטני בהתאם לאופי הקבוצה, ליכולת הקבוצה ובהתאם למטרות המסע. מסעות אלו מתאימים לקבוצות סגורות של ארגונים וחברות ומתוכננים באופן משותף עם הארגון על מנת ליצור את התמהיל המושלם שייצור את חוויית המסע האופטימאלית עבור המשתתפים בו.

מדריכים מקומיים

אנחנו בני מזל. התמזל מזלנו ואנחנו לא רק חיים בתקופה שבה העולם פרוש לרגלינו אלא גם התמזל מזלנו ואנחנו בעלי האמצעים הכספיים לטייל בו ולחוות אותו. כדי שהחוויה תהיה שלמה, מסעות דניאל קרן תמיד יעבוד עם מדריכים מקומיים המכירים את המקום כפי שאף אחד אחר לא מכיר אותו. מדריכים אלה, לא רק יהפכו את החוויה שלנו לעשירה יותר ולבטוחה יותר אלא גם תיתן לנו הזדמנות לתמוך בכלכלה המקומית באופן ישיר ובלתי אמצעי. באמצעות שכירת השירותים של אנשי המקום, דרך ביצוע קניות בחנויות הקטנות שבבעלות פרטית, במסעדות שבצדי הדרכים, בקניית מזכרות. כל אלה הם דרכים יפות וראויות לא רק לביצוע עסקה בין מוכר וקונה אלא גם הזדמנות למחווה נדיבה של נתינה. כפי שידוע, בסופו של יום אדם נשאר עם מה שנתן ולא עם מה שלקח.

מסעות יחודיים

מסעות דניאל קרן אינה חברת טיולים שגרתית ולפיכך המסעות המוצעים אינם שגרתיים. אלו הם מסעות שהשילוש טבע-אתגר-תרבות חייב להיות נוכח בהם. מסע שאין בו את שלושת האספקטים הללו, לא ייכנס למסגרת המסעות ומכאן גם ייחודיות המסעות. גם המסעות האתגריים, חלק משמעותי מהם יוקדש לתרבות האיזור, להיסטוריה ולרקע הדמוגרפי שבו נערך המסע. באופן הזה המסעות אינם רק מעצימים ואינם רק מאתגרים אלא גם מוסיפים לחברי הקבוצה ידע ובאופן הזה עושים את החוויה למאוזנת יותר ולעשירה יותר.

הרפתקאה ברת קיימה

אנחנו אוהבים לטייל, לחוות את הטבע, להתמזג עם הסביבה באופן הישיר ביותר. לא מבעד לחלונות ג'יפ ממוזג המתנייע בשיירה ארוכה של כלי רכב אלא באופן אינטימי. להיות מוקפים בטבע בלתי נגוע, בטבע ראשוני ועוצמתי. לפיכך הטיולים שלנו יימנעו מרמיסת הטבע בגלגלי ג'יפים והטיולים שלנו יוגבלו למספר קטן של אנשים כדי שהחוויה תהיה אינטימית ושקטה במידת האפשר. נתייחס לטבע כמו לבית שלנו, נשמור עליו נקי ונתייחס אליו בכבוד ובאהבה הראויים לו.

ערכי הליבה שלנו

אחד מהמשוררים הגדולים של יפן, מאטסו באשו בן המאה ה-17 פעם כתב: "every day is a journey, and the journey itself home." – כל יום הנו מסע והמסע עצמו הינו הבית. המסעות אינם הדרך אל ... או הדרך מ.... המסעות הם הם הבית. מכיוון שכך המסעות עצמם חייבים שיהיו מיוחדים, מרתקים, מהנים. השילוש של טבע-תרבות-אתגר מעניקים למסעות דניאל קרן את האיזון הזה שמאפשר להם להיות "בית". כל אחד מהמרכיבים לבדו, כל כמה שהוא עוצמתי, אינו מספק. אתגר לבד ללא הטבע שמוסיף לו את ההוד וההדר מאבד הרבה מהקסם שלו, התרבות לבדה, לצופה מן הצד, ללא אלמנט המעורבות האישית, ההרפתקנית, חסרה את התבלים שמוסיף לה את הטעם המיוחד. השילוב של המשולש טבע-תרבות-אתגר יוצר חוויה עשירה, מאוזנת, שמזינה את הנפש, מעשירה את השכל ונוגעת בכל נימי גופנו ונפשנו. חוויה שנוגעת בהווייתנו.

נטלי אטיאס, המסע לקילימנג'רו דניאל, זכות גדולה נפלה בחלקי לטייל איתך; אדם מיוחד במינו עם עוצמות חזקות, שהרגשתי אותם טוב טוב כל יום. תודה על ההבנה, החום ... Read More
שלומי קוארטלר, מנכ"ל דל ישראל לפני מספר שנים בערב חברתי שמעתי מדניאל על אחד ממסעותיו ובלי לחשוב יותר מדי אמרתי לו ״קח אותי איתך". דווקא כמי שמבלה את ימיו ... Read More
ליאור פז- סמנכ"ל בחברה מובילה בתחום קוסמטיקה דניאל היקר!!! אין מילים שיכולות לתאר את החוויה המטורפת והמיוחדת הזאת. תודה ענקית לך על שהובלת אותנו עם המון אכפתיות ואהבה ... Read More
דניאל וולפסון – עו"ד מרמת גן ואוו ואוו ואוו... המסע הזה התחיל ולא נגמר... השיר שלווה אותנו אינסוף רגעים וכל רגע נחרט ונצרב בתוכנו עמוק... כל אחד עם המחשבות ... Read More
איריס הנגל, בעלת סוכנות ביטוח אחת החוויות הכי עצומות שאדם יכול לחוות , השתתפתי במאי במרתון האוורסט והוא היה הדובדבן שבקצפת שחרור לרגליים לאחר טרק ארוך ... Read More
שמואל בן אליעזר, קריית אונו אני, שמוליק, לא ספורטאי מצטיין וגם לא הרבה פחות מזה, רציתי לטעום את חווית הטיפוס והצטרפתי לקבוצה של דניאל למרתון האוורסט. ... Read More

השותפים שלנו